CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Pięć energii – synchronizacja z porami roku | Tempo

Bez kategorii

Cztery bazowe energie kształtują cztery strony planszy Dynamics Square. Każda z nich jest stanem zmiennym, podobnie jak cztery pory roku. Im więcej czasu zainwestujemy w osiągnięcie harmonii z naszą najsilniejszą energią, tym szybciej wejdziemy w nasze flow.

Oto pięć energii: Dynamo, Blaze, Tempo, Steel oraz Spirit.

Dziś odczaruję dla Ciebie Tempo.

Ps. Jeśli odkryłeś już swój Naturalny Styl Przywództwa na www.styllidera.pl, a Twój wynik to Tempo, to opowiadam tu o tej samej energii, a jeśli nie, to wykonaj szybki, darmowy test i już dziś dowiedz się, jaki jest Twój Naturalny Styl Przywództwa.

 

 

Energia: Tempo

Pora roku: Jesień

Element: Ziemia

Charakterystyka: Pełen współczucia, świetny gracz, zespołowy, rzetelny w wykonywaniu zadań, często poszukuje wskazówek od innych.

Pytanie: Kiedy? Określa szerokość wizji

Typ działania: Zorientowanie na działanie

 

Tempo

Twardo stąpa po ziemi, ale często gubi się w działaniu. Tempo to częstotliwość Jesieni. Przedstawiciele tej energii skupiają się na sile swoich zmysłów i wytrwałości. Ignorują głosy tych, którzy krytykują ich za bycie nie dość dynamicznymi, energicznymi czy nie dość politycznymi. Nie martwią się tym, że lubią być bardzo ostrożni i dokładni czy poświęcają dużo czasu na wykonanie zadań. Tacy ludzie są spokojni i uziemieni, pracują w swoim tempie, ponieważ są najlepsi w odpowiadaniu na pytanie „Kiedy”.

Przykład: Gandhi, Nelson Mandela, Matka Teresa, Warren Buffett, George Soros,  Ayyrton Senna czy Michael Phelps.

 

Tempo

Świetny w… Pozostawaniu w uziemieniu, zajmowanie się dużą ilością aktywności, byciu bardzo bezpośrednim i wymagającym referencji oraz poleceń: Nie wymagaj od Tempa kreatywnego planu. Oczekuj natomiast, że zrobią to, co ma być zrobione na czas.
Już nie tak dobry w… Innowacjach, publicznych wystąpieniach, planowaniu strategicznym i widzeniu „większego obrazu”.
Formuła sukcesu Tworzenie wartości poprzez wyczucie czasu: Tempo nie musi niczego tworzyć, jeśli wie, kiedy kupić, kiedy sprzedać, kiedy działać, a kiedy się wstrzymać.
Formuła przegranej Kreatywność: Słabość Tempo to próby stworzenia czegoś na pustej kartce, próby wykreowania swojej drogi do sukcesu, zamiast użycia naturalnych zmysłów.
Przeciwna energia Dynamo

 

Na bazie energii wyznaczonych zostało 8 profili: MECHANIC, CREATOR, STAR, SUPPORTER, DEAL MAKER, TRADER, ACCUMULATOR, LORD. Kiedy wykonujesz test profilowy Talent Dynamics, odkrywasz jak dużo z każdej z poszczególnych energii posiadasz. Każdy profil ma inny bilans tego jak, w najbardziej naturalny dla siebie sposób, myśli i działa.

Żeby sprawdzić, jaki jest Twój profil skontaktuj się z nami.