CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Pięć energii – synchronizacja z porami roku | Steel

Bez kategorii

Cztery bazowe energie kształtują cztery strony planszy Dynamics Square. Każda z nich jest stanem zmiennym, podobnie jak cztery pory roku. Im więcej czasu zainwestujemy w osiągnięcie harmonii z naszą najsilniejszą energią, tym szybciej wejdziemy w nasze flow.

Oto pięć energii: Dynamo, Blaze, Tempo, Steel oraz Spirit.

Dziś odczaruję dla Ciebie Steel.

Ps. Jeśli odkryłeś już swój Naturalny Styl Przywództwa na www.styllidera.pl, a Twój wynik to Steel, to opowiadam tu o tej samej energii, a jeśli nie, to wykonaj szybki, darmowy test i już dziś dowiedz się, jaki jest Twój Naturalny Styl Przywództwa.

 

 

Energia: Tempo

Pora roku: Zima

Element: Metal

Charakterystyka: Uporządkowany, zorientowany na system i z dobrym okiem do szczegółów, mocny w doprowadzaniu spraw do końca. Może mieć trudności w rozpoczynaniu spraw.

Pytanie: Jak? Dostrzeganie szczegółów wizji, skupianie na detalu

Typ działania: Zorientowanie na dane

 

Steel

Zwraca uwagę na szczegóły, ale często jest nadmiernie ostrożny. Stell to częstotliwość Zimy. Przedstawiciele tej energii skupiają się na swojej sile w systemach i zarządzaniu danymi. Ignorują głosy tych, którzy krytykują ich za to, że nie mają lepszych umiejętności społecznych lub małą wrażliwość. Nie martwią się tym, że cenią sobie samotność, a często najlepiej wykonują swoją pracę, gdy są odizolowani. Pozostają spokojni i skupieni na znajdowaniu coraz to lepszych rozwiązań poprzez swoje systemy, ponieważ są najlepsi w odpowiadaniu na pytanie „Jak”.

Przykład: Warren Buffett, Henry Ford, Mark Zuckerberg, Rockefeller, McDonald’s Ray Kroc, Larry Page czy założyciel Google – Sergey Brin.

 

Steel

Świetny w… Kalkulacjach: Steel uwielbia podręczniki, instrukcje i lektury, aby zrozumieć i wyjaśnić wszystkie zagadnienia. Steel będzie poświęcać tyle czasu, ile potrzebuje, aby wszystko sprawnie działało. Nie będzie się spieszyć i będzie ostrożnie tworzyć systemy, aby budować swój przepływ.
Już nie tak dobry w… Pogawędkach i ciągłej komunikacji.
Formuła sukcesu Tworzenie dźwigni poprzez multiplikację: Steel pyta „Jak to może być zrobione beze mnie? Poprzez systemy upraszczają rzeczy i je multiplikują.
Formuła przegranej Komunikacja: Steell często zabiera energię Dynamo (ich metalowa siekiera przecina drewno Dynamo), a zbyt duży kontakt z Blaze może przytępić ich bystre umysły (ogień może rozpuścić metal).
Przeciwna energia Blaze

 

Na bazie energii wyznaczonych zostało 8 profili: MECHANIC, CREATOR, STAR, SUPPORTER, DEAL MAKER, TRADER, ACCUMULATOR, LORD. Kiedy wykonujesz test profilowy Talent Dynamics, odkrywasz jak dużo z każdej z poszczególnych energii posiadasz. Każdy profil ma inny bilans tego jak, w najbardziej naturalny dla siebie sposób, myśli i działa.

Żeby sprawdzić, jaki jest Twój profil skontaktuj się z nami.