CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Plany na 2021

Bez kategorii

Otóż co nas czeka w 2021. Ale uwaga! Muszę Cię ostrzec. Jestem Creatorem. Nie zdziw się, jeśli moje plany ulegną zmianie. Jeżeli zajdzie taka potrzeba na pewno tak się zadzieje 😉 Do tytułów też nie przywiązuj się zbyt mocno. Pod wpływem chwili, impulsu, czy innej inspiracji mogą ulec zmianie lub całkowitemu przekształceniu 😉

 

 1. Styczeń rozpoczynamy (prawdopodobnie 13tego o 10.00) wspomnianym webinarem: Jak składać skuteczne zamówienia do Wszechświata w nowym świecie? Zintegrowanie 5 obszarów naszego życia i magiczne rytuały. Ten webinar otworzy nam nabór na II edycje Business Queen Mastermind – programu dla kobiet, które mają już swój biznes lub właśnie go zakładają. Dlaczego tak? Bo uznaję tylko sprawdzone, praktyczne i szybkie narzędzia transformacji. Będziemy więc pracować, tak jak w pierwszej edycji na Waszych case study’s w oparciu o fantastyczne narzędzie do wchodzenia świadomie na wyższe poziomy biznesu Wealth Dynamics Spectrum. W styczniu również odbędzie się kameralny warsztat dla osób, które w ciągu 3 dni chcą poznać dogłębnie narzędzie Talent Dynamics. Planujemy również uruchomić platformę do edukacji online Queen in Flow.
 2. W lutym rozpocznie się 9 miesięczny wspomniany już program Business Queen Mastermind. Kilkadziesiąt uczestniczek pierwszej edycji zakończy pierwszą edycję w styczniu i już teraz wiem, że są chętne, by przejść program jeszcze raz. Pamiętajmy, że nasz umysł uczy się przez powtarzanie, a przy wiedzy tak innej (Wealth Dynamics Spectrum) niż ta, którą znasz np. ze studiów warto zadbać o utrwalenie. Zresztą po pierwszej części tego wpisu już widzisz jak dużo dzieje się w moim życiu i jak bardzo się rozwijam. Nie byłabym sobą, gdybym nie dzieliła się na bieżąco zdobywaną i testowaną przeze mnie wiedzą.
 3. W marcu VI edycja warsztatów Personal Leadership Queen in Flow. Na warsztatach dzieją się rzeczy magiczne i transformujące. Najbliższa edycja będzie nieco odmieniona. Zresztą Ci którzy mnie znają wiedzą, że nie jestem w stanie dwa razy poprowadzić nawet prezentacji w te sam sposób, a co dopiero warsztatu. Także skrypty zmieniają się niemalże przy każdej edycji, a jeżeli nawet się nie zmieniają, to robimy coś, czego w nich nie ma 😉 Te warsztaty będą też wstępem do Programu Business Queen Dream Team. Program powstał z myślą o wszystkich Kobietach, które pomimo zatrudniania wspaniałych osób nadal są urobione po łokcie i nie potrafią wyjść z kieratu. To dla Was ogłosiłam rok 2021 rokiem delegowania. Nabór do programu ruszy po nowiu w lutym i będzie to grupa maksymalnie 12 Kobiet. Program potrwa około 3 miesiące. 
 4. Kwiecień i druga połowa marca upłynie pod hasłem diagnozy blokad, które uniemożliwiają uczestniczkom BQDT w pełni oddelegować odpowiednie zadania osobom o odpowiednich talentach. Po diagnozie rozpoczniemy nasze czary (ja i osoby, które będą mnie wspierać w tym programie), by odczynić uroki i pozbyć się nie wspierających programów. W tym miesiącu światło dzienne ujrzy również tajny projekt realizowany ze wspaniałymi wiedźmami. Natomiast może się okazać, że rozpoczniemy go znacznie wcześniej znając nasze moce i możliwości.
 5. W maju, gdy wszystko rozkwita dla uczestniczek BQDT nastąpi napełnienie energią, a uczestniczki BQM podsumują wyjście z tzw. poziomu Ofiary. Ja natomiast pomiędzy spotkaniami na żywo i online z uczestniczkami programów mam zamiar pisać moją drugą książkę w ogrodzie. 
 6. Na czerwiec zaplanowałam jej zakończenie i oddanie do redakcji. Wtedy też będziemy kończyć program BQDT
 7. W lipcu dalej pracuję z Królowymi z BQM i robię podsumowanie półrocza oraz plany na kolejne.
 8. Sierpień – urlop
 9. Wrzesień to VII edycja warsztatów Personal Leadership Queen in Flow i dalsze prace nad książką oraz program BQM. Rozpoczniemy także II edycję programu BQDT.
 10. W październiku spodziewamy się pierwszych efektów działania w naszym wspólnym projekcie z innymi wiedźmami. Zasiewanie w nowiu i zbiory sześć miesięcy później w pełni 🙂
 11. Na listopad zaplanowała premierę mojej drugiej książki.
 12. W grudniu podsumowania i projektowanie kolejnego cudownego roku.

 

Gdzieś pomiędzy, w pierwszym kwartale odbędzie się 10 live’ow z bohaterkami wywiadów z mojej książki. Na pewno zrobię też kilka webinarów. 

 

Oczywiście będę pracować również mentoringowo indywidualnie. W 2021 roku mogę przyjąć 6 osób i 1 miejsce już jest zajęte.