CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Podsumowanie 2020

Bez kategorii

Co roku o tej porze siadam do podsumowań i planów. Tak naprawdę robię to o wiele częściej, bo co tydzień, co miesiąc i co kwartał, ale podsumowania roku bardzo lubię, bo w tym czasie widać już często efekty tych największych projektów. Jestem profilowym Creatorem i lubię duże, długofalowe projekty, na których efekty mogę poczekać nawet kilka lat. Jest też drugi rodzaj Creatorów, którzy potrzebują bardzo szybkich efektów swojej działalności twórczej, kreatywnej, czy strategicznej. Tym pierwszym bliżej do energii Steel, tym drugim do Blaze. Ale o tym opowiem innym razem.

Wracając do podsumowań i planów. Zdecydowanie wolę tę drugą część. Jak to Creatora najbardziej pociągają mnie wizje przyszłości i kocham bujać w obłokach, gdybym jednak nie sporządzała podsumowań, miałabym poczucie, że “nic” nie osiągam. Przez wiele lat tak było. Poczucie ciągłego niedosytu i pogoń za wyimaginowanym czymś, co jeszcze muszę zrobić, żeby osiągnąć sukces.

Dziś mówię z przekorą i pełną świadomością. Osiągam sukces! Każdego dnia. I nawet gdybym miała to sobie wmawiać, to wolę taką wersję, niż tę wiecznie niedowartościowaną. Na szczęście nic nie muszę sobie wmawiać 😉

Rok 2020 był i jeszcze przez kilka dni jest bardzo szczególny. Z wielu względów. W tym roku:

 

 1. Spełniłam swoje marzenie o pracy z zespołem zdalnie, bym mogła zarządzać i realizować siebie z każdego miejsca na Ziemi. W styczniu rozpoczęłyśmy swoją przygodę ze światem online na dobre i to było genialne posunięcie. 
 2. Powstała wtedy społeczność Queen in Flow, która teraz liczy już kilka tysięcy osób. Wcześniej nie byłam przekonana, czy ja, profilowy Creator, o archetypie Maga mogę w ogóle przewodzić społeczności. Okazuje się, że mogę i to jakiej społeczności – Królowych. 
 3. Zespół powiększył się 2 wspaniałe kobiety, które zajmują się wszystkim tym, czym Creator nie powinien się zajmować Kasia i Edyta. Core zespołu już od kilka lat stanowi Ania, która jest Traderem i  Specjalistką ds. wsparcia Szczęśliwych Klientów, a do tego przeciwwagą mojej energii Creatora. Dołączyła Edyta z Kalisza, która jest Traderem i pilnuje, żeby kontakt z Wami w formie audio, video i tekstowej odbywał się zgodnie z harmonogramem i w pięknej oprawie oraz Kasia, która jest Supporterem i podnosi Wasz poziom Flow prosto z Brazylii rozmawiając o Waszych potrzebach i przeprowadzając z Wami sesje debriefing. Zespół uzupełniają satelity, które są już właściwie jego częścią ze względu na długość naszej współpracy. Ola, która jest Creatorem i to jej dziełem są nasze piękne grafiki, oraz Magda Star, która prosto z Meksyku promuje moją wizję, by docierała ona do wszystkich kobiet gotowych na odkrycie w sobie Królowej. Jestem oczywiście ja, budząca moc. Inicjatorka, założycielka i liderka wizji, którą razem realizujemy.
 4. Wizja bardzo pięknie się wyklarowała. A brzmi ona tak: Wierzę w świat, w którym wykorzystujemy pełnię swojego potencjału. Świat, w którym wiemy, kim jesteśmy, jakie mamy talenty i po co się tutaj pojawiliśmy. Wierzę w świat, w którym znając siebie i rozumiejąc swoją indywidualną tożsamość, uznajemy i szanujemy naszą odmienność. Jednocześnie widzimy, jak nasze indywidualności łączą się, tworząc jedną całość. Wierzę w świat, o którym mówili Majowie “Ja jestem innym Ty”.
 5. Napisałam i wydałam moją pierwszą książkę Queen in Flow. Tak, będą kolejne. Tak, spodobało mi się pisanie, nawet bardzo. Dlatego rok 2021 ogłosiłam rokiem delegowania, by jeszcze więcej oddać mojemu cudownemu zespołowi, a samej móc się oddać tworzeniu kolejnej książki i realizowaniu innych wspaniałych rzeczy, które chodzą mi po głowie. Widzicie jak to jest z Creatorem. Nawet w podsumowaniu przemyca plany 😉
 6. Zostałam wybrana spośród 90 kobiet prowadzących firmy i otrzymałam wyróżnienie w kategorii Inspiracja w ramach Lady Business Awards 2020. Jest ono dla tym bardziej cenne, bo takie było moje zamierzenie, by inspirować. Moje działania na rzecz wspierania Was w odkrywaniu życiowej misji zostały zauważone z czego bardzo, bardzo się cieszę. Inspirować będę nadal. To się nie zmieni, ponieważ przeznaczeniem mojej duszy tu na Ziemi jest wprowadzanie świadomości do społeczeństwa. Nie wyobrażam sobie robić tego inaczej niż przez inspirowanie do odkrycia swojej drogi, naturalnych talentów i archetypów, zaglądania w głąb siebie, zbudowania osobistych drogowskazów na podstawie naszej niepowtarzalnej tożsamości. Bo kiedy wiesz kim jesteś, odkryłaś swoją moc i realizujesz swoją życiową misję, dzieje się magia.
 7. Zwiększyłyśmy przychody o ponad 40% w stosunku do roku 2019, co jest niesamowitym wynikiem biorąc pod uwagę okoliczności, natomiast niższym niż zakładany na poziomie 60%. 
 8. Przeprowadziłam warsztat dla konsultantów metodologii Talent Dynamics. Dostali oni znacznie więcej niż suchą wiedzę, gdyż jesteśmy jedyną znaną mi firmą na świecie, która tak rozbudowała i usprawniła system pracy z tym narzędziem. Kolejny warsztat niebawem.
 9. Przeprowadziłam dwie edycje moich autorskich warsztatów Personal Leadership Queen in Flow, na których kobiety budują swoje wewnętrzne drogowskazy, by odkryć życiową misję. Niebawem VI edycja tych warsztatów.
 10. Przeprowadziłam 10 webinarów i niezliczoną ilość live’ów, w których wzięło udział ponad 1000 osób, a jeszcze więcej osób obejrzało nagrania. Zrealizowałam dwa płatne wyzwania (pierwsze jakie robiłam), w których wzięło udział ponad 230 osób. Sprzedałam mój pierwszy online Business Queen Mastermind za ponad 150 tys zł.
 11. … i wiele, wiele więcej

 

Czuję, że wykonałam, razem wykonałyśmy, tak, Ty też, wspaniałą pracę na rzecz rozwoju świadomości w Polsce i na świecie. Musisz wiedzieć, że mieszkamy w wyjątkowym kraju o bardzo silnych fundamentach duchowości. Świadczy o tym między innymi mnogość miejsc mocy w naszym kraju. Mam przyjemność mieszkać w jednym z takich miejsc, w Częstochowie, przyjemność jest tym większa, że jest to początek Szlaku Orlich Gniazd, który uwielbiam i spędzam tam wiele wolnych chwil.

Oprócz spraw zawodowych, jestem szczęśliwą mamą dwóch cudownych Mistrzów Nauczycieli Jordana (5 lat) i Zlatana (4 lata) oraz szczęśliwą partnerką Patryka, który jest moim największym motywatorem i który jak nikt inny we mnie wierzy i popycha mnie do przodu, a raczej do góry, nieustannie pokazując mi, że jestem stworzona do rzeczy wielkich.

________________________________________________________________________________________

 

Wow! Czujesz moc? Ja zawsze kiedy rzetelnie przeprowadzę podsumowanie i wyciągnę wnioski. Mam wtedy poczucie, że ze spokojem i świadomością mogę rozpoczynać nowy cykl. Tak właśnie jest w Talent Dynamics. Na każdą energię jest miejsce i czas. Następny cykl będzie tym lepszy im lepiej się do niego przygotujemy. Dlatego po podsumowaniach zostawiam sobie czas na moją ulubioną energię, Spirit. Energię Ducha, Natury, napełniania się mocą. Energię, która odpowiada na pytanie Po co? Kiedy tylko zaczynam odpoczywać wszystko się układa i staje jasne. Tym bardziej, że jestem kobietą. Wesz jak kobiety nabierają mocy? Leżąc! To praktyka proste ze Wschodu. Przetestowana i sprawdzona. Działa niesamowicie. Powiem Ci w sekrecie, że całą moją książkę napisałam leżąc. Opowiem Ci więcej o tej praktyce na pierwszym webinarze zaplanowanym na 2021 rok.