CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Pięć energii – synchronizacja z porami roku | Blaze

Bez kategorii

Cztery bazowe energie kształtują cztery strony planszy Dynamics Square. Każda z nich jest stanem zmiennym, podobnie jak cztery pory roku. Im więcej czasu zainwestujemy w osiągnięcie harmonii z naszą najsilniejszą energią, tym szybciej wejdziemy w nasze flow.

Oto pięć energii: Dynamo, Blaze, Tempo, Steel oraz Spirit.

Dziś odczaruję dla Ciebie Blaze.

Ps. Jeśli odkryłeś już swój Naturalny Styl Przywództwa na www.styllidera.pl, a Twój wynik to Blaze, to opowiadam tu o tej samej energii, a jeśli nie, to wykonaj szybki, darmowy test i już dziś dowiedz się, jaki jest Twój Naturalny Styl Przywództwa.

 

 

Energia: Blaze

Pora roku: Lato

Element: Ogień

Charakterystyka: Pełen pasji, towarzyski,świetny w networkingu i poznawaniu nowych ludzi.

Łatwo odciągnąć go od wykonywanego zadania.

Pytanie: Kto? Ożywia wizję

Typ działania: Zorientowanie na ludzi

 

Blaze

Kocha ludzi, ale szybko się rozprasza. Blaze to energia Lata. Jej przedstawiciele głównie skupiają się na swojej sile w przewodzeniu i łączeniu. Ignorują głosy tych, którzy krytykują ich za brak skupienia na liczbach czy niedostateczne planowanie. Nie martwią się tym, że często zmieniają rzeczy, pomysły, na których się skupiają lub to, że nie lubią siedzieć w biurze. Oni dokonują zmian poprzez ludzi za pomocą zabawy i różnorodności, ponieważ są najlepsi w odpowiadaniu na pytanie „Kto”.

Przykład: Marilyn Monroe, Oprah, Donald Trump, Bill Clinton, Jack Welch, Ellen DeGeneres czy Larry King.

 

Blaze

Świetny w… Rozmowach i komunikacji: Blaze to przede wszystkim skupienie się na relacjach, stawianie ludzi na pierwszym miejscu, a także rozmowy z nimi i słuchanie ich historii. Uczy się poprzez rozmowy oraz opowiadanie/słuchanie opowieści.
Już nie tak dobry w… Szczegółach: Słabość Blaze to analizy i szczegółowe kalkulacje.
Formuła sukcesu Tworzenie dźwigni poprzez powiększenie: Blaze zadaje pytanie: „Jak to można być zrobić ze mną? Budują markę poprzez rozwijanie relacji. Powiększają.
Formuła przegranej Kalkulacje, obliczenia: Blaze utknie, gdy będzie próbował się rozmnażać, przechodząc przez systemy, które działają bez nich.
Przeciwna energia Steel

 

Na bazie energii wyznaczonych zostało 8 profili: MECHANIC, CREATOR, STAR, SUPPORTER, DEAL MAKER, TRADER, ACCUMULATOR, LORD. Kiedy wykonujesz test profilowy Talent Dynamics, odkrywasz jak dużo z każdej z poszczególnych energii posiadasz. Każdy profil ma inny bilans tego jak, w najbardziej naturalny dla siebie sposób, myśli i działa.

Żeby sprawdzić, jaki jest Twój profil skontaktuj się z nami.