CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Pięć energii – synchronizacja z porami roku | Dynamo

Bez kategorii

Cztery bazowe energie kształtują cztery strony planszy Dynamics Square. Każda z nich jest stanem zmiennym, podobnie jak cztery pory roku. Im więcej czasu zainwestujemy w osiągnięcie harmonii z naszą najsilniejszą energią, tym szybciej wejdziemy w nasze flow.

Oto pięć energii: Dynamo, Blaze, Tempo, Steel oraz Spirit.

Dziś odczaruję dla Ciebie Dynamo.

Ps. Jeśli odkryłeś już swój Naturalny Styl Przywództwa na www.styllidera.pl, a Twój wynik to Dynamo, to opowiadam tu o tej samej energii, a jeśli nie, to wykonaj szybki, darmowy test i już dziś dowiedz się, jaki jest Twój Naturalny Styl Przywództwa.

 

 

Energia: Dynamo

Pora roku: Wiosna

Element: Drewno

Charakterystyka: Energiczny, dynamiczny, świetny w rozpoczynaniu rzeczy, kończenie rzeczy może stanowić wyzwanie.

Pytanie: Co? – Zapewnia perspektywę

Typ działania: Zorientowanie na zadania

 

Dynamo jest świetne w rozpoczynaniu rzeczy, ale już nie tak skuteczne w ich kończeniu. Dynamo to energia Wiosny. Jej przedstawiciele przede wszystkim skupiają się na swojej mocy tworzenia, wizji. Często ignorują głosy tych, którzy krytykują ich brak zorganizowania czy zbyt małe udzielanie się społeczne. Nie przejmują się drobnymi rzeczami i tym, że są zapominalscy. To właśnie oni są zapamiętywani jako niezrównani twórcy, ponieważ byli najlepsi w odpowiadaniu na pytanie „Co”.

Przykład: Richard Branson, Bill Gates, Steve Jobs, Michael Jackson, Beethoven, Edison czy Einstein.

 

Dynamo

Świetny w… Kreacji: Dynamo rozpoczyna i nadaje rzeczom bieg. Widzi przyszłość dużo bardziej niż inni. Odnosi sukces mając „głowę w chmurach” oraz krótki czas koncentracji.
Już nie tak dobry w… Kończeniu, wyczuciu czasu, sprawach peryferyjnych, zwracaniu uwagi. W szkole nauczyciele prawdopodobnie krzyczeli na niego za brak uwagi.
Formuła sukcesu Tworzenie wartości poprzez innowację. Dynamo są kreatywne, utalentowane, mają umiejętność rozpoczynania projektów. Rosną.
Formuła przegranej Konsultacje i poleganie na świadomości sensorycznej. Dynamo jest najsłabsze w wyczuciu czasu, usłudze i wyczuwaniu innych.
Przeciwna energia Tempo

 

Na bazie energii wyznaczonych zostało 8 profili: MECHANIC, CREATOR, STAR, SUPPORTER, DEAL MAKER, TRADER, ACCUMULATOR, LORD. Kiedy wykonujesz test profilowy Talent Dynamics, odkrywasz jak dużo z każdej z poszczególnych energii posiadasz. Każdy profil ma inny bilans tego jak, w najbardziej naturalny dla siebie sposób, myśli i działa.

Żeby sprawdzić, jaki jest Twój profil skontaktuj się z nami.