CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Posiadam magiczną moc! Odkrywam i rozwijam naturalne talenty liderów

Bez kategorii

Posiadam magiczną moc! Odkrywam i rozwijam naturalne talenty liderów.

Jestem wymagająca, po pierwsze w stosunku do siebie. Odpowiedz więc sobie na pytanie, czy to już czas. Jeżeli tak, to zapraszam Cię w rozwijającą podróż ku wolności. Będzie to wymagało od Ciebie zaangażowania, ale po drugiej stronie strachu jest życie, o którym marzysz.

Wierzę w świat, w którym wykorzystujemy pełnię swojego potencjału. Świat, w którym wiemy, kim jesteśmy, jakie mamy talenty i po co się tutaj pojawiliśmy. Wierzę w świat, w którym znając siebie i rozumiejąc swoją indywidualną tożsamość, uznajemy i szanujemy naszą odmienność. Jednocześnie widzimy, jak nasze indywidualności łączą się, tworząc jedną całość. Wierzę w świat, o którym mówili Majowie “Ja jestem innym Ty”.

Zapoczątkowałam ruch Queen in Flow, by każda z nas mogła zrozumieć, jaka moc w niej drzemie. Żeby każda z nas odkryła w sobie Królową, która transformuje swoje życie, biznes i świat wokół siebie zgodnie z naturalnymi talentami, z lekkością i radością. Żebyśmy zrozumiały, że wysoki poziom flow to kwestia naszego wyboru.

Uznaję tylko szybkie metody transformacji. Jestem profilowym Creatorem, a moje główne archetypy to Mag i Królowa. Mogłabym tu wymieniać wszystkie szkoły i kursy, które skończyłam, ale to nie ma większego znaczenia. Liczy się to, że umówiłyśmy się na to spotkanie.

Moją misją jest wskazywanie drogi w procesie transformacji. 

Zapraszam Cię w podróż, jeżeli już jesteś gotowa.