Jak zbudować niesłychanie skuteczny zespół i zyskać więcej czasu na rozwój biznesu, zamiast tracić go na gaszenie kolejnych pożarów w firmie?

Data: 08 października 2019, godz: 20:00

Unikalna i sprawdzona metoda My Talent Up pomogła już setkom przedsiębiorców. Każdego dnia wdrażają ją kolejni liderzy, a teraz i Ty możesz zrobić to u siebie.

Zapisz mnie na spotkanie >>

Zarezerwuj miejsce na Webinar 08.10.2019 o godz 20:00

Krok 1: Wypełnij poniższy formularz, a następnie kliknij w przycisk ZAPISZ MNIE

privacy Szanujemy Twoją prywatność, wszystkie dane przetwarzamy zgodnie z RODO.

Oto czego dowiesz się podczas Webinaru:

 • Poznasz 5-krokową autorską metodę My Talent Up, dzięki której zbudujesz efektywny zespół na podstawie naturalnych talentów i predyspozycji pracowników

   

 • Dowiesz się, jak odkryć naturalne talenty u swoich ludzi oraz sprawdzisz, czy Twoja firma jest dla nich odpowiednim miejscem do realizacji celów

   

 • Powiem jak skutecznie zmniejszyć rotację pracowników w firmie i lepiej dogadywać się z ludźmi. Dopasujesz pracowników do odpowiednich ról, a Ty zyskasz więcej czasu na strategiczne działania i rozwijanie nowych projektów biznesowych

   

 • Odkryjesz jak ekstremalnie zwiększyć produktywność swojego zespołu i sprawić, że ludzie autentycznie zaczną cieszyć się z wykonywanej przez siebie pracy i dowiozą lepsze wyniki.

   

 • Pokażę, jak skutecznie dostosować się do sytuacji i reagować na bieżące zmiany w branży, aby Twoja firma była odporna na niespodziewane kryzysy

Od kogo będziesz się uczyć?

Nazywam się Katarzyna Jagiełło 

Od 6 lat pomagam właścicielom firm w odkryciu i wykorzystaniu ich naturalnych talentów. Odkąd poznałam moje naturalne talenty, przestałam robić to, czego nie znoszę i skoncentrowałam się na moim Naturalnym Stylu Przywództwa.

Do mojego zespołu dobrałam ludzi, którzy świetnie mnie uzupełniają i z przyjemnością robią to, co mi nie wychodzi najlepiej.

Uwolniłam swój czas, wykorzystując mój Naturalny Styl Przywództwa – Dynamo, czyli zarządzanie przez zadania. Też możesz w bardzo prosty sposób uprościć swoje życie.

Teraz i Tobie chciałabym pomóc zrzucić kajdany i podążać za wartościami, które przekładają się na realne efekty w biznesie.

Zapisz mnie na spotkanie >>

Zarezerwuj miejsce na Webinar:

Krok 1: Wypełnij poniższy formularz, a następnie kliknij w przycisk ZAPISZ MNIE

privacy Szanujemy Twoją prywatność, wszystkie dane przetwarzamy zgodnie z RODO.